دانلود آهنگ جدید | رادیو موزیک | RadioMusic

دانلود آهنگ جدید | رادیو موزیک | RadioMusic


دانیال شهرتی در گفت و گو با «تریبون هنر»

نخستین آلبوم بی‌کلام دانیال شهرتی به نام «قو و دریا» منتشر شد
photo_2016-09-01_11-34-57

دانیال شهرتی در گفت و گو با «تریبون هنر»:

حدودا چهارده سال درگیر تولید این آلبوم بودم

پانزده شهریور جشن رونمایی این آلبوم خواهد بود

تریبون هنر- فرید توفیقی: دانیال شهرتی در گفت و گو با «تریبون هنر»، در قالب یک گفت وگو از فعالیت های اخیرش خبر داد.

پس از انتشار یک آلبوم با کلام به فکر انتشار آلبومی بی کلام افتادید , کمی در مورد این آلبوم توضیح دهید؟

من با توجه به تحصیلاتم که در زمینه موسیقی هستش و موسیقی کلاسیک کار کردم و ساز تخصصی من نیز پیانو است این آلبوم را تولید کردم. قبل از انتشار آلبوم با کلام تولید این آلبوم آغاز شده بود و اولین قطعه این آلبوم مربوط به سال ۸۱ است.

چه مدت تولید این آلبوم زمان برد؟

از سال ۸۱ تا الان! حدودا ۱۴ سال درگیر تولید این آلبوم بودم. موسیقی که ساختم به صورت فرمولی تولید نکرده ام.بیشتر به حس خودم متکی بوده ام و ممکن بود من ۳ سال کاری تولید نکرده باشم اما بعد از این مدت ملودی ای به ذهن من رسیده و ساختم و برخی از آنها که نباز بوده با توجه به هارمونی و علمی که داشته ام آن ملودی را تکنیکی تر پرورش داده ام و اجراش کردم. بیشتر ملودی ها حسی هستند و خیلی وقت هست این مدل کاری نشنیده ام.در واقع سعی نکرد به زور ملودی بسازم و ملودی ها کاملن حسی و با توجه به شرایط روحی من در آن زمان شکل گرفته و کاملن بیانگر احساس من می باشند و نامگذاری قطعات هم به همین صورت شکل گرفته.

چقدر نسبت به موفقیت این آلبوم امیدوارید؟ چه قشری از مخاطبان طرفدارش هستند؟
کسانی که موسیقی لایت و بی کلام دوست داشته باشند. کسانی که موسیقی کلایدرمن ، استاد لاچینی و جواد معروفی و کارهای کلاسیک را دنبال کرده باشند مخاطب این البوم هستند البته این خیلی ایرانی نیست و خیلی هم کلاسیک نیست. بیشتر موسیقی لایت و رمانتیک است و زبانی بین المللی دارد. نسبت به آلبوم های بی کلام ها دیگری که در این سال ها منتشر شده احساس میکنم فیدبک بهتری خواهد داشت.

مراسم رونمایی آلبوم به چه صورت خواهد بود؟
هفته آینده دوشنبه روز ۱۵ شهریور جشن رونمایی این آلبوم خواهد بود و برنامه های خوبی برای این مراسم در نظر گرفتیم. علیرغم میل باطنی من امکان اجرای زنده چند قطعه وجود ندارد اما برنامه های خاصی برای مخاطبان و هنر دوستان در نظر گرفتیم.

به فکر اجرای زنده این آلبوم هستید؟
به اجرای زنده و کنسرت فکر کردم و قطعا کنسرت برگزار خواهم کرد. برنامه هایی برای انتشار این آلبوم در اروپا نیز داریم که در حال برنامه ریزی هستیم. و ناگفته نماند قطعاتی از این آلبوم را در اجرای زنده ام در پاریس اجرا کرده ام.

موسیقی با کلام یا موسیقی بی کلام؟ علاقه خود شما کدوم هستش؟
هردو. من موسیقی خوب رو دوست دارم کار کنم و تفاوتی ندارد که با کلام باشد یا بدون کلام. و هر کدام فضای خاص خود را دارد.
من آدم تک بعدی نیستم و به همه موسیقی علاقه دارم.

و توضیحی در مورد زمان انتشار آلبوم؟
آلبوم از دیروز به صورت اینترنتی در سایت بیپ تونز عرضه شده و قابل خرید است و نسخه فیزیکی آلبوم هفته آینده پخش خواهد شد. ضمنا نسخه فیزیکی آلبوم همراه با کتاب نت این آلبوم خواهد بود.
Last Update :


Top 5 :